Jesteśmy obecni na rynku od 2008 roku. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta dotychczas wiedza pozwoliły nam stać się ekspertami w zakresie tematyki BHP. Zbudowaliśmy wizerunek rzetelnej, profesjonalnej firmy, która od niemal 10 lat cieszy się zaufaniem klientów.

Prowadzimy szkolenia BHP zawodowe oraz doskonalące, pomagamy klientom przy wdrażaniu systemu zarządzania jakością ISO. Nasza oferta obejmuje różnego typu usługi,
w tym przede wszystkim związane z przygotowaniem pełnej dokumentacji BHP.

Najwyższy poziom usług

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zatrudniając doświadczonych, dyplomowanych pracowników służb medycznych – ratowników i specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa, higieny pracy, prawa pracy i ochrony przeciwpożarowej. BeHaPe jako firma z wieloletni doświadczeniem, ciesząca się zaufaniem na rynku, oferuje usługi w zakresie nadzoru warunków pracy i bezpieczeństwa na wysokim poziomie, stawiając na pierwszym miejscu rzetelne i efektywne przekazywanie wiedzy pracownikom.

BeHaPe wychodzi z naprzeciw oczekiwaniom firm, które mają obowiązek przeprowadzić szkolenie BHP w miejscu pracy.

Jesteśmy firmą otwartą na oczekiwania klientów, dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Znamy od podszewki potrzeby rynku w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, znamy procedury wdrażania systemów zarządzania jakością. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i podążamy za zmieniającymi się trendami na rynku i przepisami prawa. Mamy możliwość dostosowania terminów do potrzeb i oczekiwań klientów. Wyróżnia nas terminowość i elastyczność.

Nadzór, outsourcing i szkolenia BHP

Jako specjaliści doskonale wiemy, że nadzór BHP jest konieczny w każdej firmie, która zatrudnia pracowników na pełen etat. Każdy nowo zatrudniony, pełnoetatowy pracownik musi przejść szkolenie BHP z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i prawa pracy. Aby ułatwić firmom to zadanie, przejmujemy na siebie obowiązek przeszkolenia zatrudnionych osób.

Dlaczego warto postawić na outsourcing BHP? To nie tylko sposób na obniżenie kosztów w firmie, ale także odciążenie pracowników administracji – dzięki powierzeniu dokumentacji na zewnątrz.

Gwarantujemy realizacje usług na wysokim poziomie, elastyczność i terminowość. Uważnie słuchamy naszych klientów i wybieramy dla nich najlepsze rozwiązanie. Nasi eksperci starają się przekazywać wiedzę w sposób przystępny, efektywny i atrakcyjny.